Nadchodzi pełna kolorów jesień, nadchodzą również Dni Koloryzacji w E. Leclerc! Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Do wygrania:
• 5x zestaw Rowenta (suszarka Rowenta Premium Care Pro CV7461, lokówko-suszarka Rowenta Premium Care Brush Activ CF9540 oraz prostownica Rowenta Premium Care Brush&Straight SF7510)
• 50x zestaw kosmetyków L’Oreal Paris

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Kup dowolny produkt spośród produktów marki L’Oreal Paris Elseve, farb Garnier Color Naturals, Olia, oraz farb L’Oreal Paris Excellence, Preference, Casting i zachowaj paragon. Odpowiedz na pytanie: „Co jest dla Ciebie najważniejsze w pielęgnacji włosów?” i wyślij SMS.

Konkurs trwa od 14 do 25 września 2021 r., Aby zgłosić się do konkursu, wyślij SMS o treści KOLOR.NUMER PARAGONU.TWOJA ODPOWIEDŹ na numer 7055 (koszt SMS o długości do 160 znaków bez polskich znaków diakrytycznych: 0,62 zł z VAT).

Organizator konkursu: Columbit sp. z o.o, ul. Mińska 25 lok. 330, 03-808 Warszawa.

Administrator danych osobowych: L’Oréal Polska sp. z o.o., ul. Grzybowska 62, 00-844 Warszawa. Wysyłając zgłoszenie do konkursu zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu, zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie konkursu.

Sprawdź szczegóły konkursu w regulaminie zamieszczonym poniżej.

regulamin

oświadczenie laureata